Aktualności i porady

Zdrada

Zdrada w każdym typie związku czy to w formalnym jak małżeństwo czy w związku partnerskim to problem wielopłaszczyznowy. W swojej początkowej fazie może być bardzo trudny do wykrycia zdrady, szczególnie dla żony, męża, partnerki, partnera, którzy bezgranicznie ufają i niczego nie podejrzewają. Osoba związana emocjonalnie ma zniekształcone spostrzeganie otoczenia związanego z najbliższą jej osobą. Z drugiej zaś strony to właśnie osoba najbliższa jako pierwsza odczuwa, że coś jest „ nie tak”, np. mąż jest cały czas jakby nieobecny, żona zamyka się na dłużej w łazience, telefon ma ustawioną blokadę i inne. Częstym objawem jest również zmiana dotychczasowego trybu życia np. przesadne inne niż dotychczas dbanie o swój wygląd : kosmetyczka, siłownia czy zmiana stylu ubierania czy nawet zakup samochodu. To właśnie konsultacja z osobą zewnątrz jako jest detektyw jest bardzo ważna. Konsultacja w neutralnym biurze prywatnego detektywa, uświadomi nam z czym mamy problem i jakie są warianty działań, by poznać prawdę, często niestety droga do prawdy jest równoznaczna z wykryciem i udokumentowaniem zdrady. Zawsze jest kilka wariantów prowadzenia czynności detektywa, zależnie od charakterystyki związku, otoczenia oraz czynników zewnętrznych. Doświadczenie naszego biura detektywistycznego pokazuje, że dokładna rozmowa w formie wywiadu detektywistycznego już na pierwszym etapie czynności jakim jest konsultacja detektyw potrafi stwierdzić czy mamy do czynienia ze zdradą. Detektyw podczas konsultacji bazując na doświadczeniu występowania podczas spraw rozwodowych w Sądzie, wskaże, który materiał dowodowy będzie kluczowy, a który może być niewystarczający w przypadku orzekania o winie rozpadu małżeństwa. Na każdym etapie prowadzonego zlecenia detektywistycznego możliwy jest kontakt Zleceniodawcy i detektywa z adwokatem.

Detektyw na każdym etapie prowadzonych czynności pozostaje w stałym kontakcie ze Zleceniodawcą. Zgromadzony materiał w formie zdjęć, nagrań, video, nagrań audio oraz innych o charakterze informatycznym przekaże razem z raportem detektywistycznym. Na każdym etapie procesów sądowych i w zależności od potrzeb procesowych detektyw będzie występować jako neutralny i niepodważalny świadek.

Agencja detektywistyczna Nartix stale współpracuje z kilkoma kancelariami adwokackimi na terenie województwa podlaskiego.

Kontakt

Masz pytania odnośnie oferty? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Zadzwoń lub napisz do nas!

Najnowsze artykuły

Menu