O nas

Biuro detektywistyczne NARTIX – do Twojej dyspozycji

Profesjonalne usługi biura detektywistycznego to niezawodna pomoc w życiu prywatnym i zawodowym. NARTIX pozwoli szybko i skutecznie dążyć do oczekiwanych przez Ciebie rozwiązań, prowadzić w Twoim imieniu poszczególne działania, w tym związane z kryminalistyką, branżą gospodarczą oraz wiele innych.

Od zbierania dowodów w zdradach małżeńskich poprzez badania DNA po sprawdzanie wiarygodności partnerów biznesowych, działamy skutecznie na terenie Białegostoku o raz innych miast i województw.

NARTIX Białystok, czyli legalna działalność z licencją

Agencja detektywistyczna NARTIX działa na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji Białystok.

  • NIP 9661984446,
  • REGON 367468552.

Wpis do rejestru działalności gospodarczej Urzędu Miejskiego w Białymstoku nr 000891880.

Biuro detektywistyczne NARTIX posiada pełne ubezpieczenie w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej

Poznaj nas bliżej, umów się na spotkanie i powiedz o kwestiach, których prowadzenie chcesz powierzyć profesjonalistom. Z zaangażowaniem podejmujemy się wykonywania kolejnych zadań.

Biuro detektywistyczne Nartix współpracując z kancelariami prawnymi zapewnia Zleceniodawcy w każdym momencie pomoc odpowiedniego adwokata specjalizującego się w dziedzinie, której dotyczy prowadzona sprawa. Detektyw może występować jako neutralny i niepodważalny świadek podczas procesów sądowych.

Menu