Cena

Rozsądna cena a specjalistyczne usługi detektywa

Gdy mowa o usługach detektywa, cena często odgrywa kluczową rolę.

W pracy biura detektywistycznego NARTIX niemal każdego dnia przygotowujemy indywidualne wyceny po wstępnych ustaleniach z potencjalnymi Klientami. Świadomość poszczególnych kosztów sprawia, że takie wyceny są zazwyczaj akceptowane bez zastrzeżeń, ponieważ uwzględniają wszystkie kwestie dotyczące prac przygotowawczych, głównej części zlecenia oraz uporządkowania zebranych w jego trakcie materiałów oraz ustaleń.

Co detektyw może wliczyć w cenę ogólną?

Teoretycznie moglibyśmy zamieścić cennik w tradycyjnej formie, natomiast każda pozycja wymagałaby dodatkowych objaśnień i wskazania innych ewentualnych kosztów. Każda powierzana nam sprawa jest inna, stąd konieczność prowadzenia wycen indywidualnych.

Jednocześnie dzięki temu Klienci wiedzą, że zapłacą mniej, gdy zlecenie dotyczące zbierania określonych dowodów wymaga jednej wizyty w danym obiekcie, a więcej – gdy na przykład strategia będzie dotyczyć działań dwutygodniowych. Za co więc faktycznie płacisz?

Czas

Czas niezbędny na opracowanie i prowadzenie danej sprawy.

Obejmuje on:

  • przygotowania – w przypadku zdrad małżeńskich może to być dokładne sprawdzenie okolic miejsca pracy lub innych odpowiednich do obserwacji, przy weryfikacji przyszłego pracownika zebranie informacji o dotychczasowym zatrudnieniu etc.,
  • działania właściwe – zbieranie dowodów, stosowanie urządzeń, narzędzi i nośników, które gwarantują wysoką jakość zapisu obrazów oraz dźwięku, docieranie do określonych miast, lokalizacji, osób,
  • opracowanie i przekazanie materiałów – sprawozdania, audyty, zdjęcia filmy odpowiednio wykonane, przekazane w wersji elektronicznej lub w formie wydruków, zależnie od wcześniejszych ustaleń.
Specyfika zlecenia

Specyfika zlecenia

Wspomniany wcześniej poziom skomplikowania ma zawsze przełożenie na koszt usług. Podejmujemy się zleceń, których koszt dla zleceniodawców jest niemal nieodczuwalny, jak też wieloetapowych, bardzo czasochłonnych, a zatem odpowiednio droższych

Zaangażowanie osób trzecich

Zaangażowanie osób trzecich

Współpracujemy między innymi z laboratoriami medycznymi, możemy skorzystać również z pomocy kancelarii prawnej oraz windykacyjnej, gdy potrzebne są określone dodatkowe uprawnienia.

Cena za dzień pracy, płatność od godziny lub ryczałt

Współpracując z Klientami z Białegostoku możemy zaproponować dogodne rozwiązania w kwestii cen. W przypadku szybkich zleceń sprawdzi się płatność godzinowa, a przy całodziennych obserwacjach lub innych czasochłonnych pracach proponujemy zazwyczaj stawkę dzienną.

Jest również ryczałt, czyli opłata za całą wykonaną usługę. Tę ustalmy, gdy z góry można założyć, że poszczególne działania i środki zamkną się w konkretnej kwocie. Jaka będzie cena usługi którą chcesz zlecić? Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o szczegółach – zapraszamy.

Menu